top of page
dominika.jpeg

Dominika

Co-Founder Polki w Podróży

​"Od zawsze zafascynowanym okiem patrzyłam na świat. Szukałam nietypowych rozwiązań i życia w zgodzie ze sobą. Znalazłam swoje miejsce tworząc dwie firmy: hatihati.pl i polkiwpodrozy.pl. Pragnę pokazać Wam właśnie ten świat, który tak mnie zainspirował."

instagram_logo_color.png
marta-01_edited.jpg

Marta

Co-Founder Polki w Podróży

"Mój dom jest tam, gdzie jest mój plecak i wspaniali ludzie. Uwielbiam odkrywać nieodkryte i Was inspirować. Podróżniczka „od zawsze”. Świat jest taki piękny, a my znamy go za mało."

instagram_logo_color.png
WhatsApp Image 2023-06-27 at 10.09.13.jpeg

Karolina

Przewodnik

"Moje życie to podróże, joga, ocean i zachody słońca.Odkąd pamietam marzyłam, by przyjechać na Bali, aby zrobić kurs instruktora jogi. Dziś mieszkam na tej magicznej wyspie i jestem nauczycielem."

instagram_logo_color.png
julianna.jpg

Julianna

Przewodnik

"Zwariowana optymistka, miłośniczka przygód i nowych wyzwań. Już od dzieciństwa z wielkim zamiłowaniem do podróży, języków obcych, tańca i świata zwierząt. Do tej pory udało mi się odwiedzić kilkadziesiąt krajów i postawić stopę już na 6-ciu kontynentach. Zanzibar, gdzie mieszkam już od półtora roku, skradł moje serce, ale tak naprawdę fascynuje mnie każdy zakątek świata i wszędzie czuje doczuje się dobrze."

instagram_logo_color.png
WhatsApp Image 2023-06-16 at 10.21.02.jpeg

Natalia

Przewodnik​

Cześć! Nazywam się Natalia! 

Jestem dziennikarką, a ciekawość do świata i ludzi oraz zamiłowanie do podróżowania nie pozwalają mi usiedzieć

w miejscu. 

Odkrywając kolejne miejsca z mapy moich marzeń, koncentruję się na pięknie natury, wyjątkowych kulturach i obyczajach oraz oczywiście… na lokalnych przysmakach. 

instagram_logo_color.png
WhatsApp Image 2023-05-22 at 13.40.39.jpeg

Kamila

Przewodnik​

"Dwa lata temu przeprowadziłam się do Afryki.
W swoich podróżach, miejsca odkrywam poprzez wszystkie dostępne nam zmysły; kosztując smaków, zanurzając się w miejscową sztukę oraz pracując ze swoim ciałem według lokalnych zwyczajów."

instagram_logo_color.png
bottom of page