top of page
dominika.jpeg

Dominika

Co-Founder Polki w Podróży

​"Od zawsze zafascynowanym okiem patrzyłam na świat. Szukałam nietypowych rozwiązań i życia w zgodzie ze sobą. Znalazłam swoje miejsce tworząc dwie firmy: hatihati.pl i polkiwpodrozy.pl. Pragnę pokazać Wam właśnie ten świat, który tak mnie zainspirował."

instagram_logo_color.png
marta-01_edited.jpg

Marta

Co-Founder Polki w Podróży

"Mój dom jest tam, gdzie jest mój plecak i wspaniali ludzie. Uwielbiam odkrywać nieodkryte i Was inspirować. Podróżniczka „od zawsze”. Świat jest taki piękny, a my znamy go za mało."

instagram_logo_color.png
4546D568-156E-4FF5-B36A-D6DF12F09E8F.jpeg

Karolina

Przewodnik

"Moje życie to podróże, joga, ocean i zachody słońca.Odkąd pamietam marzyłam, by przyjechać na Bali, aby zrobić kurs instruktora jogi. Dziś mieszkam na tej magicznej wyspie i jestem nauczycielem."

instagram_logo_color.png
F9C50155-A6E7-4FCF-A21B-2858C5B54D26.jpeg

Paulina

Przewodnik

"Od ponad roku mieszkam na Zanzibarze i to zdecydowanie moje miejsce na Ziemi. Rajska wyspa stała się moim domem w pełnym tego słowa znaczeniu. Tradycje, kultura, przyjaźń i klimat pomogły mi osiągnąć szczęście właśnie w Afryce."

instagram_logo_color.png
julianna.jpg

Julianna

Przewodnik

"Zwariowana optymistka, miłośniczka przygód i nowych wyzwań. Już od dzieciństwa z wielkim zamiłowaniem do podróży, języków obcych, tańca i świata zwierząt. Do tej pory udało mi się odwiedzić kilkadziesiąt krajów i postawić stopę już na 6-ciu kontynentach. Zanzibar, gdzie mieszkam już od półtora roku, skradł moje serce, ale tak naprawdę fascynuje mnie każdy zakątek świata i wszędzie czuje doczuje się dobrze."

instagram_logo_color.png
agata.jpeg

Agata

Przewodnik

"Cytując Marka Twaina:  Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”   Pamiętaj! Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku - czas na Twój ruch! Zapraszam do fascynującego świata Polek w Podróży!"

instagram_logo_color.png
324066459_1238053420153899_4555934820732092133_n.jpg

Klaudia

Administracja i logistyka

"Rzuciłam pracę w korporacji, żeby mieć więcej czasu na podróże. Uwielbiam okrywać nowe miejsca. Poznawać ludzi i ich kulturę. Kocham adrenalinę, więc wybrałam się w podróż autostopem. Moim marzeniem jest kupno biletu w jedną stronę, żeby wyjechać i poznać świat!"

instagram_logo_color.png
8170813A-01A3-4122-B6CD-7F27D8160C9F_edited.jpg

Zuza

Marketing

"Hej! Twórcza i kreatywna to dwa najlepiej opisujące mnie słowa. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca! Podróż na Bali odmieniła moje życie, poznałam tam siebie na nowo oraz świat z zupełnie innej strony. Teraz czas na nowe przygody!"

instagram_logo_color.png
bottom of page