top of page

Istotne Informacje

Twoje wątpliwości, nasze odpowiedzi!

Sprawdź Nas... 

Wpis do ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców

Certyfikat ubezpieczenia

Jak się zapisać na wyjazd z nami?

Najlepiej przez social media, na których wyświetli ci się nasza oferta. Napisz do nas, zostaw swój numer telefonu, a my przez WhatsApp skontaktujemy się z Tobą i wyjaśnimy jak podpisać umowę. Po podpisaniu umowy, należy wpłacić zaliczkę 30%, a kilka tygodni przed wyjazdem - resztę kwoty.

Czy mogą z Wami lecieć osoby niezaszczepione?

Tak, większość destynacji nie wymaga dodatkowych szczepień. Szczegóły na temat danych krajów oraz panujących tam warunków zanjdziecie w naszych przewodnikach.

Nie znam języka angielskiego. Czy mogę z Wami polecieć?

Oczywiście - dlatego wyruszamy w taką podróż w grupie, gdzie będziemy się nawzajem wspierać i uzupełniać. Mamy też lokalnych polskojęzycznych przewodników, którzy będą łącznikami pomiędzy kulturą danego kraju, a nami. Podsumowując - nieznajomość języka angielskiego nie stanowi przeszkody. A może taki wyjazd będzie dla Ciebie motywacją, aby rozpocząć naukę dotąd ci nieznanych języków?

Co z wizami?

W różnych krajach wymóg wizowy jest zupełnie inny. Jeśli nie jesteś w stanie wyrobić wizy, bo np. nie znasz języka angielskiego lub nigdy wcześniej tego nie robiłaś i po prostu nie wiesz jak, wtedy postaramy się taką wizę za Ciebie zrobić. Destynacje takie jak: Bali czy Zanzibar dają możliwość wyrobienia wiz na lotnisku po przylocie. Poinstruujemy Cię jak wypełnić dokumenty. Nie będziesz miała z tym problemu. Poza tym lecisz w grupie, która wspiera się nawzajem, często w trakcie lotów obecny jest również przewodnik. .

Czy w cenie oferty są wliczone bilety lotnicze? 

W cenę nie są wliczone bilety lotnicze,, z tego względu, że ceny lotów zmieniają się codziennie. Nie jesteśmy też w stanie zagwarantować ceny od-do, gdyż zależy to od linii lotniczych, trasy, daty.

Jak zabookować bilet lotniczy?

O nic się nie martw. My pomożemy Tobie w znalezieniu najkorzystniejszych lotów. Możemy nawet pomóc w rezerwacji biletów. Staramy się, aby wszystkie osoby z grupy leciały razem, więc nie stresuj się podróżą, nawet jeśli to Twoja pierwsza tego typu wyprawa. Bilety polecamy kupować bezpośrednio u linii lotniczych (gdyż w przypadku zmian, typu przesunięcie godzin lotu czy odwołanie lotu - możemy szybko zareagować).

Czy mogę polecieć solo?

Jak najbardziej. Jeśli nie masz nikogo, kto chciałby z Tobą polecieć - nie martw się, poznasz z nami wspaniałe osoby, zawrzesz przyjaźnie na całe życie i nie będziesz się nudzić.

Ile kosztują wyjazdy z Wami?

Oferty różnią się standardem zakwaterowania, destynacją, długością pobytu, a w związku z tym również ceną. Najczęściej wyjazdy na 10-14 dni kosztują około 1600$, ale przygotowałyśmy się na wszystko i wśród naszych wycieczek znajdują się również te bardziej przystępne cenowo. Osoby z mniejszym budżetem mogą skorzystać z oferty backpackerskiej. Charakteryzuje się ona tym, że wraz z uczestnikami wyjazdu śpimy w wieloosobowych dormach, jemy street food (w cenie jest śniadanie) a program jest intensywny. Organizujemy też wyjazdy weekendowe, także jeśli nie masz zbyt dużo wolnego czasu lub większego budżetu, możesz polecieć z nami na city break.

Czy mogę lecieć z dzieckiem?

Na obecną chwilę większość naszych wyjazdów jest zbyt intensywne dla dzieci poniżej szesnastego roku życia. Możemy jednak zorganizować taki wyjazd indywidualny.

Czy muszę płacić w USD?

Nie, nie musicie płacić w USD. Możesz rozliczyć się w złotówkach po kursie dolara w dniu wpłaty. Cena podana jest w dolarach ze względu na to, że nasza firma za wszystko rozliczamy się również w dolarach.

W jakich hotelach się zatrzymujemy?

To zależy od wyjazdy. Najczęściej są to dobrego standardu hotele 3*,4* lub 5* - w zależności od destynacji. Te hotele są najczęściej nad samym oceanem. Są czyściutkie i zawsze z 2 łóżkami. Wyżywienie najczęściej jest half board, czyli ze śniadaniem i obiadokolacją (lub kolacją). W przypadku wyjazdów backpackerskich, zakwaterowanie jest w dormie wieloosobowym (z osobnymi łóżkami).

Czy wyjazdy są tylko dla kobiet?

Naszym założeniem jest organizacja wyjazdów dla kobiet, motywowanie ich do podróży, pokazywanie piękna tego świata oraz udowadnianie, że spełnianie marzeń jest możliwe. Ok. 80% naszych ofert to wyjazdy kobiece, ale nie zapominamy o mężczyznach i czasem organizujemy również wyjazdy mieszane.

Wyjazd jest na 14 dni a ja mam tylko 10 dni urlopu. Czy wciąż mogę polecieć z Wami?

Tak. Możemy tak dostosować twoje uczestnictwo, abyś zmieściła się w swoich dniach urlopowych - skrócimy twój wyjazd o kilka dni, zabookujemy wcześniejszy transfer na lotnisko oraz dopasujemy cenę do twojego programu.

Chciałabym z Wami polecieć, ale program jest za bardzo intensywny.

Z tym nie ma problemu. To jest twój czas i twoje wakacje, więc wszystko powinnaś robić w zgodzie z sobą. Jeśli uznasz, że nie chcesz brać udziału, w której z planowanych atrakcji i wolisz ten czas spędzić np. na masażach lub na plaży, to jest to jak najbardziej w porządku. To jest twój czas!

Chcesz spędzić dzień inaczej? Pomożemy ci go zorganizować!

A co w przypadku jeśli zachoruję i nie polecę, a całość wyjazdu będzie już przeze mnie opłacona?

W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenie imprez zagranicznych w zakresie KL/NNW na warunkach dostępnych
w Biurze obejmuje w szczególności:
a) ubezpieczenie zdrowotne 
b) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.


Gwarancja ubezpieczeniowa Biura nr COR268532 na kwotę 206.500,50 PLN

Możesz również wykupić dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu. Koszt takiego ubezpieczenia to 200zł.

Bali

Przewodnik

Tajlandia

Przewodnik

Jordania

Przewodnik

Sokotra

Przewodnik

Sri Lanka

Przewodnik

Włochy

Przewodnik

Kenia

Przewodnik

Hiszpania

Przewodnik

Tanzania

Przewodnik

bottom of page