top of page

Dominika

Hej jestem Dominika, ale często mówią na mnie Domi. Swoją przygodę z podróżami rozpoczęłam już od najmłodszych lat. Do podróżowania zachęcili mnie rodzice, zabierając ze sobą w europejskie miejsca. Jako dwunastoletnia dziewczynka tak bardzo się nimi zafascynowałam, że do chwili obecnej podróżuje co najmniej pięć razy do roku. Z podróży na podróż chciałam tylko więcej. Jedna z moich ostatnich, azjatyckich podróży przeszła wszelkie wyobrażenia podróży idealnej. To właśnie Indonezja sprawiła, że zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i zaczęłam patrzeć na świat zupełnie inaczej! Wtedy też postanowiłam założyć drugą markę hatihati.pl i sprowadzać indonezyjskie rękodzieło. Każdego dnia staram się żyć tak, aby nie żałować żadnej z chwil, czego też pragnę Was nauczyć podczas podróży z nami!

Życie jest piękne, a świat jeszcze piękniejszy niż nam się tylko wydaje. Na instagramie znajdziecie mnie pod nazwą @domi_travel_with_love_.

dominika.jpeg
marta-01_edited.jpg

Marta

Cześć jestem Marta, od zawsze kochałam podróże. Kiedy miałam 16 lat, pojechałam w kilkumiesięczną podróż po Europie autostopem, a mając 2 razy tyle, wyruszyłam w podróż dookoła świata. Sama, z plecakiem podręcznym, podczas której odwiedziłam 22 państwa na 6 kontynentach i nawet pandemia mnie nie powstrzymała. Ogólnie zwiedziłam 80 państw, większość z nich kilkakrotnie, a w wielu z nich mieszkałam.

W podróżach kocham odkrywać to, co nieodkryte, dlatego najchętniej podróżuję sama, z plecakiem w miejsca, o których nawet telewizja nie mówi. Moim celem jest pokazać Wam jak fajnie i bezpiecznie można podróżować i że nie ma rzeczy niemożliwych, bo jeśli się czegoś chce się bardzo, trzeba stworzyć dobry plan i osiągnąć to, o czym marzymy. Na instagramie znajdziecie mnie pod nazwą @blondeontheroad.pl.

Nasza Historia

czyli jak to wszystko się zaczęło...

Domi spędziła na Bali kilka miesięcy i wtedy zrozumiała, że już zawsze chce tak żyć. Poznała tam Paulę i razem stworzyły Polki na Bali. Niestety szybko przyszedł wirus i pokrzyżował te plany. Na Bali „utknęła” w tym czasie Marta, która zaprzyjaźniła się z Paulą i już wtedy rozmawiały o współpracy po pandemii. Jednak pandemia się nie kończyła, a pieniądze Marty mówiąc wprost tak. Wróciła do Szwajcarii, w której zamieszkała ponownie. Po tygodniu zadzwoniła do Domi i powiedziała "wchodzę w to"! Dziewczyny wiedziały już, że Bali zostanie dla nich i turystów niedostępne na długi czas, więc postanowiły poszukać alternatyw. Tak powstały Polki w podróży.

bottom of page